Laminacja brwi Konin

Laminacja brwi Konin
Profesjonalna

Laminacja brwi w Koninie

Można by było pomyśleć, że obecnie mamy przesyt wszystkich zabiegów kosmetycznych i wymyślanie nowych jest niemalże pozbawione sensu jednak nic bardziej mylnego. Niedawno do grona zabiegów upiększających dołączył bowiem całkowicie nowy pomysł na stylizację brwi w postaci ich laminowania. Nazwa tego zabiegu sama w sobie niewiele nam mówi jednak najprościej mówiąc, laminacja brwi to sposób na to, aby Twoje włoski stały się miękkie i tym samym dużo bardziej podatne na układanie. Dzięki temu, możliwe jest ułożenie ich w dowolny sposób. Jeśli jesteśmy zwolenniczkami bardziej subtelnego efektu, włoski będą wyczesane zgodnie z naturalnym kierunkiem ich wzrostu. W przypadku, gdy oczekujemy nieco mocniejszego rezultatu, brwi zostaną uczesane do góry, przez co optycznie będą wyglądały na bardziej gęste i grubsze.

Kontakt
Wyślij wiadomość

Zapytaj o wolny termin na laminację brwi w Koninie już dziś!

  3 proste kroki
  Jak to działa?
  01 Kontakt
  Kontakt

  Skontaktuj się ze mną przez formularz kontaktowy, który znajdziesz na stronie

  02 Dojazd
  Dojazd

  Oferuję możliwość dojazdu do domu klientki dzięki czemu zaoszczędzisz czas

  03 Usługa
  Usługa

  Wykonanie laminacji brwi

  Laminacja brwi (Konin) - co to?

  Zabieg laminacji brwi to jeden z najmodniejszych sposobów na stylizację brwi w konińskich salonach w ostatnich latach. Zabieg ten zapewnia trwałe ułożenie włosków w dowolny sposób. Jeśli zależy nam na niezbyt przesadzonym efekcie zabiegu, stylistka ułoży nasze włoski w naturalny kształt.Chcąc bardziej podkreślić urodę, warto wyczesać włoski bardziej w górę, dzięki czemu brwi będą wydawały się zdecydowanie bardziej gęste. Laminowanie brwi to przede wszystkim świetna propozycja dla posiadaczek cienkich brwi, które dzięki zabiegowi staną się optycznie grubsze.

  Laminacja brwi w Koninie
  Jaką usługe w Koninie
  mogę dla Ciebie wykonać?

  Laminacja brwi – ile się utrzymuje?

  Zabieg laminacji brwi to najprostszy sposób na długotrwałą stylizację. Najczęściej efekt utrzymuje się średnio od 6 do 8 tygodni. Po tym czasie możemy znowu przystąpić do zabiegu. Sam efekt laminowania to także wynik indywidualnej kondycji i rodzaju włosków. Należy również pamiętać, że wykonując zabieg laminacji brwi z farbką, koloryzacja będzie utrzymywała się nieco dłużej na grubszych włoskach, gdyż chłoną one więcej koloru. Nie należy jednak tak bardzo się tym przejmować, ponieważ po wymyciu się farbki, efekt laminacji będzie utrzymywał się nadal i możemy pomalować brwi cieniem lub kredką i dalej cieszyć się świetnym wyglądem swoich brwi.

  Wkrótce
  dostępne usługi